Продавець PROkamni: прикраси з натурального каменю розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
301 відгук
НАЙКРАЩІЙ ПРОДАВЕЦЬ ПО ВЕРСІЇ ПРОМ.ЮА

Прикраси з натурального каменю і біжутерія

+380 (73) 260-41-41

Лазурит

Лазурит

Лазурит 
влада, бачення, царственість, гідність, мудрість, істина, здоровий глузд, нові ідеї, прагнення знань, швидке навчання, комунікація, гармонія у стосунках із партнерами, спокій у разі стресів, привертання уваги до себе, успіх, прибирає будь-який фізичний біль, концентрація уваги, ясно показує обмеження в розвитку, сприяє зростанню професіоналізму й майстерності в будь-якій справі, глибока медитація, відкриття третього ока, ясновидіння, ясновидіння, зв'язок із Вищими, життєва енергія, гармонія інь і ян, притягання удачі й достатку.


Лазурит є найкращим помічником для того, щоб зменшити гнів і звільнитися від негативних думок. Коли вас засмутила якась ситуація, ви можете через лазурити заспокоїти астральне тіло. Негативні емоції буквально розтануть під впливом чудесного синього світла лазуриту. Фізично це відчувається, начебто вібрація лазуриту "виловлює вас сачком" з бурхливого моря астралу і піднімає на вищий вібраційний рівень, на якому емоції просто втрачають свою значущість.


З давніх часів лазурит був каменем царствених осіб і фараонів. Це не випадково. Він допомагає розкрити в собі Внутрішню Королеву або Внутрішнього Короля. І збалансувати Інь-Ян енергії всередині вас, тобто чудово працює на баланс Аніми й Анімуса у вашій підсвідомості.

Енергія цих синіх каменів розвиває вашу інтуїцію і психічні здібності. Оскільки лазурит працює на високих вібраціях, він може структурувати вашу особистість - вам тільки потрібно визначити намір: "Якою я хочу стати? Які якості відкрити й розвинути в собі?"

Лазурит допоможе вам збалансувати ваш зовнішній прояв з вашою внутрішньою сутністю, згармонізує жіноче і чоловіче начало, і при цьому ви залишитеся розслабленими і в режимі насолоди життям.


Лазурит розкриє ваші сплячі таланти, а розкриті таланти виведе на новий рівень реалізації через потік натхнення.


Звісно, насамперед лазурит - камінь потужного духовного розвитку і зростання усвідомленості в житті людини, яка вирішить подружитися з цим прекрасним каменем.

У матеріальному житті лазурит так само може стати унікальним помічником. Річ у тім, що він здатний як магніт притягувати енергію нижніх центрів, тобто він сприяє тому, щоб енергія перших трьох енергетичних центрів піднімалася на рівень третього ока. Потім лазурит активує гіпокамп - ділянку мозку, яка відповідає за концентрацію уваги та довготривалу пам'ять. Таким чином, сигнал вашого наміру або бажання починає транслюватися у Всесвіт через лазурит із багаторазово збільшеним за силою сигналом. Лазурит - передавач ваших намірів і водночас він "підтягує" енергію для матеріалізації ваших бажань.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner