Продавець PROkamni: прикраси з натурального каменю розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
301 відгук
НАЙКРАЩІЙ ПРОДАВЕЦЬ ПО ВЕРСІЇ ПРОМ.ЮА

Прикраси з натурального каменю і біжутерія

+380 (73) 260-41-41

Хризокола

Хризокола
Хризокола - це камінь розкриття жіночих енергій. Кришталевий Дух Хризоколи приходить до нас в образі вродливої діви, яка своїми вібраціями вчить нас, що справжня сила прихована всередині нас і найкраще виражається через м'якість. Хризокола ініціює зв'язок з Вищим Я й активує всі іньські процеси - створення умов для розвитку, внутрішню силу, лабільність і гнучкість мислення, безумовну любов і залучення достатку. Хризоколу можна використовувати в щоденних медитаціях, щоб пустити світло, любов і зцілення у ваше життя. Цей камінь може допомогти вам висловити свої почуття. Кришталевий Дух Хризоколи надихає на заняття творчістю у всіх проявах.
Хризокола активує внутрішнє фізичне зцілення жінок. Це заспокійливий камінь для жінок, оскільки він зменшує менструальний біль, допомагає під час вагітності та полегшує занепокоєння у молодих матерів. Хризокола також допомагає в регуляції щитовидної залози і надниркових залоз. Енергія Хризоколи допомагає від ангіни, кашлю, ларингіту та інших проблем, пов'язаних із горлом. Гармонізує артеріальний тиск.
Хризокола допомагає прийняти і збалансувати вашу жіночу самосвідомість. Це допомагає вам приймати ситуації, які постійно змінюються, і дає змогу вам іти своїм власним шляхом.
Це жіночність Богині, незворушної та впевненої в собі.
Хризокола відомий як Камінь Ділової Проникливості, коли ми буквально відчуваємо вигідні угоди і опиняємося в потрібному місці в потрібний час. Цей камінь балансує аналітичні та інтуїтивні здібності людини, завдяки чому легше зробити правильний вибір. Сама його сутність присвячена створенню грандіозних можливостей і прагненню до розвитку внутрішніх талантів для залучення процвітання.
Хризокола - це Камінь Учнів і Майстрів, що спонукає нас розкривати наше вище знання, щоб інші могли отримати вигоду з нашого досвіду. Це може відбуватися у формі діалогу або обговоренням ідеї у формі "вчитель - учень". У будь-якому разі, ваші слова за допомогою Кришталевого Духа Хризоколи висловлюватимуть мудрість і впливатимуть на свідомість людей, проникаючи в саму глибину душі. Кришталевий Дух Хризоколли висвічує нашу Внутрішню Силу, яка впливає на людей, які нас оточують, - вас починають сприймати з інтересом і повагою. Хризокола - це філософський камінь, який спонукає людину розкривати найвищі знання, якими вона володіє через свій досвід, щоб вона могла приносити користь іншим.
Хризокола очищає і відновлює чакри, з'єднуючи їх із космічною енергією.
Якщо Хризоколу розмістити між Маніпурою та Анахатою, то вона розчинятиме негативні емоції, як-от почуття провини та інші саморуйнівні емоції, виліковуватиме серцевий біль і збільшуватиме вашу здатність любити як себе, так і інших. Розміщена на рівні Вішудхи, хризокола структурує ваш Внутрішній Договір.
Медитація з Хризоколою допоможе очиститися від емоційного сміття й заспокоїть емоційні бурі, зменшить біль страждання від минулих образ і розчарувань.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner